Soutěž o nejlepší povídku

Něco o porotcích-->ZDE

Soutěžní povídky--> ZDE

Povídky porotců--> ZDE

Hodnocení povídek--> ZDE

Postupující do 2.kola--> ZDE

Něco o porotcích

Anežka + Zuzyjacksonka

19. srpna 2010 v 21:29 | Verisssek
Takže tady je něco o dalších porotcích. Zbylé dva jsem totiž ještě nějak nesehnala.

Anežka
.Jsem Anežka je mi skoro 16 ...Ráda čtu knížky nejradši mám dobrodružný a fantasy ale i časopisy. :):)..Kámoška mě poprosila jestli nechci bejt porotce týhle soutěže povidky se mi libej takze proc ne :):))...No budu se snažit hodnotit spravedlive :):)

Zuzyjacksonka BLOG ZDE
 Tak  něco o sobě... ....tak moje pezdívka je Zuzyjacksonka ... a  budu z vás asi nejstarší... a kolik mi je to na sebe neprásknu! :o) ale plnoletá jsem byla tak před.... no před hoodně dávnou dobou! :o))
A prsty obou rukou by vám nestačili... :o)
Mám ráda, příběhy všeho druhu.. líbí se i když lidé a pisatelé těch příběhů, mají smysl pro děj a maj ho promyšlený od A-Z. žádná snůška nesmyslů....Oceňuji děj, který vtáhne čtenáře a nedovolí mu povídku, příběh nedočíst. Také mám ráda pestrost, fantazii, vtip, napětí... .... to když popustíme uzdu fantazii a dokážeme vnímat dalším smyslem navíc... vážně to funguje! ;-) Jsem dlouholetá fanynka Michaela Jacksona na kterém obdivuji  úplně všechno jak po stránce lidské(neměl to nikdy jednoduché) tak po stránce umělecké.. myslím, že se máme od něj co učit, ať se to někomu líbí nebo ne.
 Příběh musí mít hlavu i patu.. na to bych dbala nejvíc.. a jestli budu přísná?......to vážně nevím ! :o) Buďto mě příběh něčím osloví.. .. pak je to dobrý předpoklad k tomu, abych dala palec nahoru.... a plný počet bodů.... neupředňostňuji, žádný žánr....budu se s nažit být objektivní. Nemám ráda, když někdo někoho kopíruje ...nebo cituje.. tak vždycky musí uvést zdroj.. když  to tak někdo neudělá.. tak je předem z kola ven!  Jsem schopná toto rozpoznat.... čtení je moje hobby a mám načteno.  Pozor a umím číst i mezi řádky! :o)

verion + ♥Selena-Den!x♥ + PetuSHenka

18. srpna 2010 v 22:36 | Verisssek
Takze jk jsem slíbila tady je něco o porotcích. O zbylích 4 vám něco napíšu zítra.

Verion BLOG ZDE
"No..tk co o sobě říct. Moje přezdívka je verion, je mi 16, píšu tenhle blog a vymyslela jsem tuto soutěž. Jsem tk trochu fantasmagor :D a bibliofil :D¨a můj oblíbený žánr knih je fantasy, dobrodružné a historické, povídku píšu moc ráda, ale jsem je pk líná přepisovat do počítače :D  Od povídek si ráda přečtu snad všechny 4 témata. Hlavně mám ráda povídky o Jasperovi a Alici. Taky ráda čtu ty tk trochu tragičtější při kterých se dá třeba i trochu zabrečet..!! :D Ale neříkám, že nemám ráda štastné konce, ale všechno tk přece nemůže skončit štastně (praxe v životě:D ) Ale ty u kterých se pobavím a jsou v nich vtipné hlášky....mno tima tk nepohrdnu.
No už se těším, až si všechny ty vaše povídky přečtu, protože věřím, že v každém znám je nějaký ten spisovatelský talent. Každej určitě vě škole už nějakej ten sloh napsal :) "

PetuSHenka BLOG ZDE
"Moje přezdívka je PetuSHenka. Hrozně ráda čtu knížky, jsem takzvaný bibliofil. =DDD Ráda píšu příběhy a jako porotkyně bych ráda ohodnotila všechny příspěvky. Čtu všechny druhy knížek, ale nejraději fantasy, romanci, detektivní... Prostě všechno. Vlastním kocoura Dannyho, podle kterého je pojmenovaný můj blog : my-danny-and-me.blog.cz
A tak bych byla ráda, kdyby všichni z vás měli v sobě kousek fantazie, aby utvořili dílo, které každému vyrazí dech...
Těším se až přečtu vaše příspěvky, Všichni z nás máme v sobě ducha spisovatele a tak všem přeji hodně zdaru, aby našel svůj žánr v sám sobě. Fantazie dokáže divy..." <3<3<3

                                                        ♥Selena-Den!x♥ BLOG ZDE
"Takže jsem holka, je mi 11- skoro 12 a jmenuju se Denisa .Ráda čtu, bloguju a když se nudím, tak hraju 4Story.Moje nej celebrita je Selena Gomez.
Čtu ráda knížky od Thomase Breziny → klub tygrů apod.Mám dva blogy: hejholenix.blog.cz a selena-love-selena.blog.cz,
povídky mě nebaví psát, ale číst ano."

O zbylích 4 porotcích MoniMini, Anežce, Zuzy ( www.zuzyjacksonka.blog.cz ) a Michael ( www.jackson-misa.blog.cz ) vám napíši zítra.
 
 

Reklama
Reklama