Soutěž o nejlepší povídku

Něco o porotcích-->ZDE

Soutěžní povídky--> ZDE

Povídky porotců--> ZDE

Hodnocení povídek--> ZDE

Postupující do 2.kola--> ZDE

Hodnocení od Verion

Hodnocení od Verion

29. srpna 2010 v 12:46 | Verisssek
Michelle- Děti v Nevrlandu

Pěkná humorná povídka. Docela jsem se u ní zasmála a je vidět, že o tomto místě máš hodně nastudováno a M.J. také. Nenašla jsem snad ani žádné chybičky ve stylu psaní. Proto dostáváš známku 1-.

Ivajza.BTR- Risk je zisk

No na to, že je to tvá první povídka tak je celkem dobrá. Ale škoda těch chyb. Myslím, že přímá řeč se píše do uvozovek se učí už ve škole. Nápad na povídku je dobrý, ale chtělo by to ještě trochu víc rozpracovat a přidat do toho víc vzrušení. Určitě mě to nezaujalo tolik, abych hltala každé slovo. Spíše se mi povídka ani nechtěla dočíst, i když příběh je dobrý. Proto dávám známku 3- .

Lejonka Cullen- Setkání Alice a Jaspera trochu jinak

Opravdu moc pěkná povídka. Na to, že je tvá první se ti velmi vydařila. Líbí se mi, že v povídce bylo hodně pocitů a citů a na začátku i nějaké to dobrodružství, když Alici Jasper chtěl snad zabít. I když to dobrodružství je tam velmi málo, tahle povídka ho nepotřebuje. Je to správná romantika. Skvělý styl psaní. Moje známka je 1-.


Crazy-hippo- Láska nebo bratři

No….Tak tohle se asi za povídku ani považovat nedá. Námět je opravdu skvělý, ale zpracování už poněkud horší. Kdyby si to více rozepsala, přidala nějakou přímou řeč, taky bych se do povídky i začetla, protože má pěkný děj. Ale takhle….No obdivuji tě za to, že si mi to vůbec poslala a proto je má známka 4-.

Mini14- Poslední bitva

Povídka má skvělý námět, ale je ošizená. Přijde mi to jako úvod k povídce a mnoho věcí tam není vysvětleno. Například kde se bitva odehrává, jak to, že se tam objevil Sirius. Když sem si přečetla, že se tam Sirius je, tak jsem hned byla napjatá, ale zklamalo mě, že si nevysvětlila proč. Docela jsem se v tom i občas ztrácela. Na začátku si také velmi opakovala slova. Proto je má známka +3.

Alesa Cullen- Já jsem tu navíc

Tahle povídka se mi docela líbila. Pěkná, napínavá, romantická. Celou dobu jsem byla napjatá jak to tedy dopadne. Zda se Emmenta dočká, nebo bude smutný konec. Moje známka je 1-.

Bella- Den plný překvapení

Moc pěkná povídka. Srandovní, dokonce i trochu dobrodružná. Možná ne tolik záživná, ale mě se prostě líbila. Máš i skvělý styl psaní. Všechno na sebe pěkně navazuje a máš to promyšlené. Proto je známka 1-.

Jake- Život samuraje

Tohle je prostě nádherná povídka a snad nic se jí nedá vytknout! Zcela mě vtáhla do děje. Líbilo se mi, jak se prolínali vzpomínky s jeho životem teď. Máš opravdu talent! Tahle povídka si určitě zaslouží známku 1*.

Ichi- Plesová láska

Moc pěkná povídka. Romantická, humorná a s moc pěkným závěrem. Ten se mi opravdu líbil. Ale děláš dost pravopisných chyb. Takže je má známka +2.

Nelíí- Anděl smrti

Opravdu moc pěkná povídka. Takové drama skoro vystřižené ze života. A ten nápad s andělem byl skvělý. Povídka si určitě zaslouží známku 1.

Black Angel 1998
Životní chyby

Naprosto nádherná povídka. Skoro mi u ní unikla slzička. Měla si skvělý nápad. Skvělé zpracování. Skvělé stupňování napětí. Prostě skvělá povídka. Sice je škoda těch překlepů, ale ani to mě neodradí dát známku 1*.
 
 

Reklama