Soutěž o nejlepší povídku

Něco o porotcích-->ZDE

Soutěžní povídky--> ZDE

Povídky porotců--> ZDE

Hodnocení povídek--> ZDE

Postupující do 2.kola--> ZDE

6.kapitola- Co jsem to udělala?!?! j

15. září 2010 v 7:00 | Verisssek |  6.kapitola- Co jsem to udělala?!
A jeu další kapitolka, ale tentokrát opravdu dost krátká. Psala jsem ji na rychlo ještě před odjezdem na inrt a přednastavila ji, takže ani neni nijak moc propracovaná, ale snad se bude líbit. Pokusím se vám to příští víkend vynahradit :) a pls zase nějaké ty komenty :D

6.kapitola
Co jsem to udělala?!

    Byla jasná noc plná hvězd a my byli někde vysoko v horách. Byli jsme už pěknou dálku od
letiště, alespoň takových 200km. Celou dobu jsem šla za Elzarem a snažila se vyhýbat všem jeho pohledům a dotykům. Strašně jsem ho nenáviděla a při pohledu na něj se mi chtělo zvracet. Elzar se najednou zastavil, zaklonil hlavu a zhluboka se nadechl. Nejspíše někoho zvětřil. Zastavila jsem se a snažila přijít na to koho. Moje smysly pracovali na plné obrátky.
    "Koukám, že už jsi taky ucítila tu lahodnou čistou krev," podíval se na mě s úsměvem. "Jsou ani ne kilometr od nás," zachechtal se. "Muž a žena…. Sotva dvacet pět let…. S čistou krví…..Neříkej, že tomuhle dokážeš odolat." Zhnuseně jsem se na něj podívala a neodpověděla mu. On se jenom uchichtl a rozeběhl se k těm dvou lidem. Přešla jsem ke stromu a opřela se o něj. Snažila jsem se to všechno ignorovat, ale ta žena měla velmi pronikavý jekot. Naštvaně jsem zarývala nehty do stromu.
     Po chvilce se přede mnou objevil Elzar a držel tu ženu za její dlouhé černé vlasy. Koukla jsem do jejích očí plných strachu. Byla moc krásná, ale kazila jí to řezná rána pod okem, z které se valila krev. Zatnula jsem zuby, nehty zaťala více do stromu a sklonila hlavu. Její krev tak nádherně voněla a mě neuvěřitelně lákala. Stále jsem však v sobě měla nějakou tu vůli.
    "Ale no tak, nemůžeš se tomu bránit věčně," stál najednou Elzar u mě. Přejel mi mu tváři a rtech jeho zakrvácenou rukou. Snažila jsem se tomu bránit, ale ta krev tak voněla. Pomalu jsem si olízla rty a pak už to nešlo vydržet. Vrhla jsem se na tu ženu. Krev byla nádherně sladká. Vysála jsem z ní úplně každou kapičku a pak se konečně odtáhla. Když jsem však viděla to co jsem udělala, dostala jsem na sebe nehoráznou zlost. Otočila jsem se na Elzara a těžce oddechovala. Potom jsem zaťala pěsti, zavrčela a skočila na něj. On byl však rychlejší. Pevně mě chytil a koukl mi do očí. Potom s úsměvem řekl: "Ale no tak, uklidni se přeci. Jinak by to pro Jaspera nebylo dobré." Sakriš, měl mě v hrsti. Bylo by mi jedno, jestli by mě zabil, ale nebylo mi jedno jestli by zabil Jaspera. Pomalu jsem se začala uklidňovat.
"No vidíš, že to jde," usmíval se a koukl mi do očí. Sklonila jsem hlavu a zakoukala se do země. On si mě pevněji přitáhl k tělu a olízl z mé tváře zbytky krve. Zatínala jsem pěsti a snažila se to ignorovat. Tolik jsem ho nesnášela a tolik se mi hnusil, ale musela jsem to vydržet. Mysli na Jaspera, říkal mi rozum.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LEJONKA CULLEN LEJONKA CULLEN | E-mail | 15. září 2010 v 15:11 | Reagovat

ůžo rychle další dílek doufám že to bude mít štastnej konec :-)

2 verion verion | Web | 17. září 2010 v 18:57 | Reagovat

[1]:  moc dík a uz hned se vrhám na další...:) a stastnej konec..? mno taky v to doufám :D

3 T.Greene T.Greene | Web | 17. září 2010 v 20:42 | Reagovat

Ahojky,
jak je? Díky moc za pochvalu designu :) taky ho máš nádherný!
Pa T.Greene Ps.Obíhám

4 Kiwy Kiwy | Web | 18. září 2010 v 20:11 | Reagovat

Bezva, sem zvědavá na Alici ... jak bude vyvádět s lidskou krví hahah =o) jaj moc se těším na další díly, tvoje Kiwy♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama